דף הבית » לימוד נהיגה
 

לימוד נהיגה

 

 

אם התחלתם להתעניין בנושא לימודי נהיגה, אני מתכבד לסייע לכם ולהוביל אתכם להצלחה, הן במבחן העיוני והן במבחן המעשי, ביעילות המרבית ובמינימום הוצאות כספיות .אם אתם נהגים ונהגות חדשים המעונינים בלווי או פוחדים לנהוג מכל סיבה שהיא,כמו כן, נהגים ונהגות שלא נהגו תקופה ארוכה מכל סיבה שהיא!  או שלא מרשים לעצמם לנהוג בכל מקום ובכל זמן,אנא,  פנו אליי בהקדם ,מבטיח לעזור לכם עם חיוך והרבה סבלנות-חבל על כל דקה!

כמורה נהיגה ותיק, עם 29 שנות ניסיון , וכמורה לתאוריה, אני ממליץ לבצע את המבחן העיוני (תיאוריה) בגיל 16 ו3 חודשים , התחלת לימוד 16 וחצי. קצב  שעורי הנהיגה יקבע בהתאם לרצון התלמיד (ניתן לסיים את  כל 28 שעורי החובה+מבחן פנימי תוך 6 שבועות!!! טסט ראשון תוך 3 ימים מסיום המבחן הפנימי!)

 אתם המתלבטים בבבחירת הלימוד בגיר אוטמטי או רגיל ,אשמח לענות לכם על כל שאלה,בטלפון ,מסרון(sms)  ,מייל toledano.avi@gmail.com,או בוואטסאפ(whatsapp)-מבטיח לכם את כל המידע שיעזור לכם לקבל החלטות נכונות טובות וזולות!

 חידוש:הבא את האייפון שלך לשיעור ,צלם את השיעור לצורך  חזרה על השיעור,העבר את השיעור לתקיה במחשב האישי בביתך וע"י צפיה (בזמנך החופשי  ובחינם), ניתן להבחין בתמרוריםשהופיעו בתוואי הדרך,הסברים  ודגשים של המורה - עזר הדרכה מצויין והכנה מעולה לטסט, מומלץ מאוד!!! 

לתשומת ליבכם:היכנסו לאתר משרד התחבורה-מבחן תאוריה צפו ותרגלו את שאלות התאוריה כולל התשובה  כפי שהם מופיעות במבחן התאוריה ,ניתן גם להדפיס את השאלה ואת התשובה הנכונה-השרות ניתן בחינם ע"י משרד התחבורה.

מורה לנהיגה – אבי טולדנו 
מורה לנהיגה – אבי טולדנו,
   
ההתחייבות שלי:
heart ללוות כל נושא לימוד עם דפי הסבר ודגמים על מנת שהלימוד יופנם כהלכה.
heart להתאים את שיטות הלימוד לכל תלמיד על פי השיטה המתאימה ביותר לתלמיד/ה.
heart לנהוג בתלמידים בכבוד רב, בסבלנות רבה ועם הרבה חיזוקים חיוביים.
heart לשלב את עקרונות הנהיגה החכמה, תוך מתן דגש על תאונות אופייניות והדרך להימנע מהן. 
   

תוכנית הלימוד מבוצעת עפ"י הנחיית משרד התחבורה- אגף הרישוי- ממונה ארצי על בתיה"ס לנהיגה.
בכרטיס תלמיד - רכב פרטי- רכב אוטומטי  - דרגה B. לצורך השגת מטרות הלימוד המעשיות שהוגדרו בכרטיס התלמיד, לכל תלמיד או תלמידה מותאמת אסטרטגיית למידה וקצב למידה מתאימים.
פירוט שלבי ההוראה:
שלב א'- תפעול הרכב
שלב ב'- הדרך
שלב ג'- התנועה
שלב ד'-משימות נהיגה מיוחדות 

כל שלב מחולק לפרקים וכל פרק מחולק למטרות אופרטיביות , לכל מטרה אופרטיבית דף הסבר הניתן לתלמידים לצורך שינון בבית,  ובכך הלימוד ממוקד יותר, יעיל יותר, חסכוני יותר בשקיפות מלאה ומניב שביעות רצון גדולה יותר מצד התלמידים הוריהם ובני משפחותיהם. 
תהליך לימוד הנהיגה מלווה בקשר רצוף ומתמיד עם הורי התלמידים ובנוכחות פיזית של ההורים בשיעורים, כדי להכין אותם לקראת תהליך הליווי שיעשה לאחר קבלת רשיון הנהיגה ובכך משיגים ליווי יעיל יותר ומונעים חיכוכים מיותרים בין המלווה לנהג החדש או לנהגת החדשה.
לצפייה בכרטיס תלמיד מפורט  

 

להלן דפי הסבר לדוגמה: 
pdt  שמירת רווח – שמירת מרחק
pdt  התנהגות הרכב בעת סטיות לימין ולשמאל
pdt  צומת צבר

   

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר